Magda i Karol | plener ślubny | Wrocław

07/08/2014 Komentuj (0)

A oto plener ślubny Magdy i Karola! Zawsze czaiłam się na fotki przy estakadach na wrocławskim stadionie - Magda i Karol od razu zgodzili się na tę opcję. Poszwędaliśmy się trochę po dachach i piwnicach w centrum miasta, na koniec zajechaliśmy na mój upragniony spot. Słońce między betonowymi konstrukcjami pojawiło się w idealnym momencie budując wymarzony światłoscień! To był dobry dzień i dobra sesja, dzięki!


Ewa i Darek | reportaż ślubny | Świdnica Pałac Jugowice

10/07/2014 Komentuj (2)

Ewę znam jakieś milion lat! Nasze drogi przeplatały się od przedszkola, później w szkole średniej, w końcu Ewa wyprowadziła się w inny zakątek Polski. Po kilku latach odkąd nie widziałam Ewci dostaję zapytanie czy nie miałabym ochoty zostać fotografem na jej ślubie. No raczej, że tak! Ewka zawsze była małym wariatem, z Darkiem tworzą parę idealną:) Ceremonia odbyła się w naszej rodzinnej Świdnicy w pięknej gotyckiej Katedrze pw Stanisława i Wacława, wesele w Pałacu Jugowice.

panna młoda zakładająca podwiązkę

Marta i Michał | reportaż ślubny | Wrocław

30/06/2014 Komentuj (0)

Marta i Michał to zajawkowa para, którą połączyła miłość do motoryzacji:) Michał wypatrzył sobie wybrankę serca na zlocie Hondy! Gdy podjechałam pod hotel w w którym odbywało się wesele pod wejściem spotkała mnie oryginalna niespodzianka:) Zarówno młoda jak i stara szkoła bawiła się na weselu na pełnym szatanie;) Ściąganie win z półek, wchodzenie za dj'kę i grube tańce;) To była dobra impreza:)


Magda i Karol | reportaż ślubny | Wrocław

16/05/2014 Komentuj (0)

Dziś, wyjątkowo, praktycznie pełny reportaż jaki klient otrzymuje ode mnie po zakończeniu zlecenia. Z reguły na blogu pokazuję max. 50 wyselekcjonowanych zdjęć (by nie zanudzić oglądających jednym tematem), jednak wiem, że zainteresowane współpracą Pary często są ciekawe czy pozostałe zdjęcia (niezaprezentowane w portfolio) będą porównywalnej jakości. Stąd dzisiejszy rozbudowany post. Ponieważ portfolio i bloga traktuję jako przekrojowy podgląd mojej pracy, w przyszłości będę starała się wrzucać pełniejsze reportaże na stronę facebookowego fanpage'a - wszystkich zainteresowanych, którzy chcą być na bieżąco zapraszam do zalajkowania https://www.facebook.com/UNFRAMEFotografia. A teraz do rzeczy;)

Kwietniowy ślub Magdy i Karola odbył się w samym centrum Wrocławia w Kościele Garnizonowym, wesle tuż za rogiem we wnętrzach Art Hotelu. Już po pierwszym spotkaniu nie mogłam doczekać się ślubu tej przystojnej, a do tego tak sympatycznej pary:) Zastanawiali się czy plener zrobić tego samego czy innego dnia, na szczęście decyzja padła na opcję nr dwa:) Zapraszam niebawem na kolejną dawkę zdjęć Magdy i Karola.


Magda i Michał | reportaż ślubny | Bielawa

12/04/2014 Komentuj (0)

Kilka ujęć ze ślubu na którym, tym razem, ja byłam gościem:) Co prawda zdjęcia były robione całkiem prywatnie, postanowiłam jednak pokazać światu kilka pozytywnych kadrów:) Madzia i Michał pobrali się w rodzinnej wiosce panny młodej  pod Świdnicą - Boleścinie. Impreza weselna odbyła się w Bielawie. Niesamowicie pozytywna impreza, dużo usmiechu i zabawy - zapraszam do obejrzenia zdjęć:)