Ewa i Darek | reportaż ślubny | Świdnica Pałac Jugowice

10/07/2014 Komentuj (2)

Ewę znam jakieś milion lat! Nasze drogi przeplatały się od przedszkola, później w szkole średniej, w końcu Ewa wyprowadziła się w inny zakątek Polski. Po kilku latach odkąd nie widziałam Ewci dostaję zapytanie czy nie miałabym ochoty zostać fotografem na jej ślubie. No raczej, że tak! Ewka zawsze była małym wariatem, z Darkiem tworzą parę idealną:) Ceremonia odbyła się w naszej rodzinnej Świdnicy w pięknej gotyckiej Katedrze pw Stanisława i Wacława, wesele w Pałacu Jugowice.

panna młoda zakładająca podwiązkę

Marta i Michał | reportaż ślubny | Wrocław

30/06/2014 Komentuj (0)

Marta i Michał to zajawkowa para, którą połączyła miłość do motoryzacji:) Michał wypatrzył sobie wybrankę serca na zlocie Hondy! Gdy podjechałam pod hotel w w którym odbywało się wesele pod wejściem spotkała mnie oryginalna niespodzianka:) Zarówno młoda jak i stara szkoła bawiła się na weselu na pełnym szatanie;) Ściąganie win z półek, wchodzenie za dj'kę i grube tańce;) To była dobra impreza:)


Magda i Karol | reportaż ślubny | Wrocław

16/05/2014 Komentuj (0)

Dziś, wyjątkowo, praktycznie pełny reportaż jaki klient otrzymuje ode mnie po zakończeniu zlecenia. Z reguły na blogu pokazuję max. 50 wyselekcjonowanych zdjęć (by nie zanudzić oglądających jednym tematem), jednak wiem, że zainteresowane współpracą Pary często są ciekawe czy pozostałe zdjęcia (niezaprezentowane w portfolio) będą porównywalnej jakości. Stąd dzisiejszy rozbudowany post. Ponieważ portfolio i bloga traktuję jako przekrojowy podgląd mojej pracy, w przyszłości będę starała się wrzucać pełniejsze reportaże na stronę facebookowego fanpage'a - wszystkich zainteresowanych, którzy chcą być na bieżąco zapraszam do zalajkowania https://www.facebook.com/UNFRAMEFotografia. A teraz do rzeczy;)

Kwietniowy ślub Magdy i Karola odbył się w samym centrum Wrocławia w Kościele Garnizonowym, wesle tuż za rogiem we wnętrzach Art Hotelu. Już po pierwszym spotkaniu nie mogłam doczekać się ślubu tej przystojnej, a do tego tak sympatycznej pary:) Zastanawiali się czy plener zrobić tego samego czy innego dnia, na szczęście decyzja padła na opcję nr dwa:) Zapraszam niebawem na kolejną dawkę zdjęć Magdy i Karola.


Magda i Michał | reportaż ślubny | Bielawa

12/04/2014 Komentuj (0)

Kilka ujęć ze ślubu na którym, tym razem, ja byłam gościem:) Co prawda zdjęcia były robione całkiem prywatnie, postanowiłam jednak pokazać światu kilka pozytywnych kadrów:) Madzia i Michał pobrali się w rodzinnej wiosce panny młodej  pod Świdnicą - Boleścinie. Impreza weselna odbyła się w Bielawie. Niesamowicie pozytywna impreza, dużo usmiechu i zabawy - zapraszam do obejrzenia zdjęć:)


Magda i Tomek | plener ślubny | Wałbrzych

05/01/2014 Komentuj (0)

Nie wszyscy klienci zdają sobie sprawę, że sesję ślubną nazywaną potocznie "plenerem" można równie dobrze wykonać we wnętrzach. Jest to świetna alternatywa na niepogodę lub pomysł na coś np. innego/oryginalniejszego niż klasyczne zdjęcia plenerowe. Sesję Magdy i Tomka zrobiłam jesienią 2012 roku. Pomysłem pary młodej była sesja łóżkowa, w związku z czym wynajęliśmy stylowy hotelowy pokój. Mimo wrześniowego terminu pogoda tego dnia była całkiem ładna, a więc zrobiliśmy też kilka ujęć na zewnątrz.