Steeze Travel ski & snow | reportaż z wyjazdu | Francja

18/04/2014 Komentuj (0)

W sezonie zimowym 2013/2014 miałam przyjemność wyjechać dwa razy we francuskie alpy na zlecenie firmy Steeze Travel. Wrocławskie Steeze zajmuje się organizowaniem wyjazdów snowboardowo-narciarskich oraz szkoleń w tym temacie. Deska jest jedną z moich największych pasji, propozycja współpracy połączona z uprawianiem tego sportu była zleceniem idealnym. W listopadzie 2013 odwiedziliśmy Val Thorens w Trzech Dolinach, w marcu tego roku - Chamrousse. Zlecenie obejmowało reportaż z wyjazdu oraz zdjęcia reklamowe dla celów promocyjnych Steeze. Kilka wybranych kadrów poniżej.


IMS Group Targi Meblowe | reportaż biznesowy | Poznań

22/02/2014 Komentuj (0)

Reportaż z największych targów meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się w Poznaniu18-21 lutego. Targi odwiedziło ponad 18.000 kupców meblowych z około 50 krajów. Moim zadaniem było udokumentowanie oprawy graficznej firmy IMS Group zaprojektowanej przez wrocławską firmę Brantt oraz uwiecznienie zrealizowanych ekspozycji kilku marek meblowych tej firmy. Na koniec dnia zaplanowano bankiet z niesamowicie efektowym pokazem multimedialnym na specjalnie przygotowanej do tego sofie. Zapraszam do obejrzenia relacji.

Link do realizacji firmy Brandtt z wykorzystaniem poniższych zdjęć - http://www.brantt.pl/relizacje/ims-group/


BNY Mellon | reportaż biznesowy | Wrocław

16/02/2014 Komentuj (0)

Wybrane zdjęcia z krótkiego reportażu zrobionego na zlecenie firmy BNY Mellon. Oficjalne przekazanie czeku dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Dzieci w Jaszkotlu.


Chrzest Zosi | reportaż dla klienta indywidualnego | Wrocław

11/08/2013 Komentuj (0)

Chrzest małej Zosi odbył się we wrocławskiej Parafii Św. Augustyna. Uroczysty obiad z niesamowitymi wypiekami najszczęśliwszej mamy na świecie we wrocławskich Żernikach. Pani Ewo, takiego tortu z malinami długo nie zapomnę!


Calyx & Teebee | reportaż muzyczny | Wrocław

23/06/2013 Komentuj (0)

Event muzyczny Face The Music zorganizowany przez Agencję Illegalbreaks oraz markę odzieżową House. Gwiazdami tej edycji był drumandbassowowy duet producentów muzycznych Calyx & Teebee, na wokalu towarzyszył im MC AD. Jako support we Wrocławiu zagrali DT i MacBeat (Subwena) oraz Brainpain. Reportaż z wrocławskiego klubu Puzzle. 

koncert impreza z mc
mc i dj na koncercie
dj w euforii
tłum ludzi na imprezie elektronicznej
dj na imprezie elektronicznej
dwóch dj na imprezie
mc na tle wizualizacji w klubie
mc i szalejący tłum w klubie
uśmiechnięty mc
dj na tle wizualizacji w klubie
scena z dj i mc w klubie
dj w klubie na imprezie
mc i dj na scenie w klubie
drumandbassowy dj w klubie
mc na scenie z dj w klubie
dwóch dj drumandbassowych na scenie
dj za deckami w klubie