Marta i Michał | reportaż ślubny | Wrocław

30/06/2014 Fotografia Ślubna Komentuj (0)

Marta i Michał to zajawkowa para, którą połączyła miłość do motoryzacji:) Michał wypatrzył sobie wybrankę serca na zlocie Hondy! Gdy podjechałam pod hotel w w którym odbywało się wesele pod wejściem spotkała mnie oryginalna niespodzianka:) Zarówno młoda jak i stara szkoła bawiła się na weselu na pełnym szatanie;) Ściąganie win z półek, wchodzenie za dj'kę i grube tańce;) To była dobra impreza:)


Magda i Karol | reportaż ślubny | Wrocław

16/05/2014 Fotografia Ślubna Komentuj (0)

Dziś, wyjątkowo, praktycznie pełny reportaż jaki klient otrzymuje ode mnie po zakończeniu zlecenia. Z reguły na blogu pokazuję max. 50 wyselekcjonowanych zdjęć (by nie zanudzić oglądających jednym tematem), jednak wiem, że zainteresowane współpracą Pary często są ciekawe czy pozostałe zdjęcia (niezaprezentowane w portfolio) będą porównywalnej jakości. Stąd dzisiejszy rozbudowany post. Ponieważ portfolio i bloga traktuję jako przekrojowy podgląd mojej pracy, w przyszłości będę starała się wrzucać pełniejsze reportaże na stronę facebookowego fanpage'a - wszystkich zainteresowanych, którzy chcą być na bieżąco zapraszam do zalajkowania https://www.facebook.com/UNFRAMEFotografia. A teraz do rzeczy;)

Kwietniowy ślub Magdy i Karola odbył się w samym centrum Wrocławia w Kościele Garnizonowym, wesle tuż za rogiem we wnętrzach Art Hotelu. Już po pierwszym spotkaniu nie mogłam doczekać się ślubu tej przystojnej, a do tego tak sympatycznej pary:) Zastanawiali się czy plener zrobić tego samego czy innego dnia, na szczęście decyzja padła na opcję nr dwa:) Zapraszam niebawem na kolejną dawkę zdjęć Magdy i Karola.


Steeze Travel ski & snow | reportaż z wyjazdu | Francja

18/04/2014 Eventy/Dokumentacje Komentuj (0)

W sezonie zimowym 2013/2014 miałam przyjemność wyjechać dwa razy we francuskie alpy na zlecenie firmy Steeze Travel. Wrocławskie Steeze zajmuje się organizowaniem wyjazdów snowboardowo-narciarskich oraz szkoleń w tym temacie. Deska jest jedną z moich największych pasji, propozycja współpracy połączona z uprawianiem tego sportu była zleceniem idealnym. W listopadzie 2013 odwiedziliśmy Val Thorens w Trzech Dolinach, w marcu tego roku - Chamrousse. Zlecenie obejmowało reportaż z wyjazdu oraz zdjęcia reklamowe dla celów promocyjnych Steeze. Kilka wybranych kadrów poniżej.


Magda i Michał | reportaż ślubny | Bielawa

12/04/2014 Fotografia Ślubna Komentuj (0)

Kilka ujęć ze ślubu na którym, tym razem, ja byłam gościem:) Co prawda zdjęcia były robione całkiem prywatnie, postanowiłam jednak pokazać światu kilka pozytywnych kadrów:) Madzia i Michał pobrali się w rodzinnej wiosce panny młodej  pod Świdnicą - Boleścinie. Impreza weselna odbyła się w Bielawie. Niesamowicie pozytywna impreza, dużo usmiechu i zabawy - zapraszam do obejrzenia zdjęć:)


Skijoering | reportaż sportowy | Karpacz

27/02/2014 Sport Komentuj (0)

8-go lutego w Karpaczu odbyły się III Międzynarodowe Mistrzostwa w Skijoeringu. Ponieważ lubimy reportaże i lubimy sporty extremalne odwiedziliśmy imprezę i zrobilismy kilka nieoficjalnych zdjęć. Skijoering jest sportem zimowym pochodzącym z Norwegii. Sa to wyścigi w których uczestniczą narciarze ciągnięci przez motory crossowe. Pierwotna wersja tego sportu bazowała na wykorzystaniu napędu zwierzęcego - psów lub koni.